Alt 01.Mart.2018
  #1
Cüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı
Reklam


İnternetteki en harika şeylerden biri, kendiniz için iş yapmak için harika bir yoldur. Nerede yaşarsanız yapın, İnternet bağlantınız olduğu sürece, çevrimiçi para kazanabilirsiniz . Bu para, günde 9’dan 5’e kadar olan işten ötürü sizi rahatlatabilir, seyahat etmenizi, hobilerden hoşlanmanızı ve ailenizle vakit geçirmenizi sağlar.

Belki de para çevrim içi işi yapmakla ilgili en iyi ikinci bölüm, bunu yapmanın bir çok yolu vardır!

Bunun anlamı, muhtemelen, karlı bir Niche yani Türkçe de niş pazarı ya da size hitap eden çevrim içi iş fırsatı.

Tamam … sonuncusu. İnternet işi ile ilgili en iyi şey, başlamak çok kolaydır. Para çevrim içi hale getirme fırsatlarının çoğunun yatılı yatırım yapması çok az veya hiç yapılmamasıdır.

Fırsatın sizin için doğru olduğunu, pazarı öğrenip işi kurmanın zaman ve çaba harcadığından eminim. Ve birçok şeyleri anlamaya çalışırken bol miktarda deneme yaparken yanılma olur. Ama en azından bunun için fazla para harcamadığındır.

Bu üç faktör kesinlikle aşağıda listelenen çevrim içi girişimler için geçerlidir …

2018’de İnternetten Para Kazanmanın En İyi 7 Yolu şöyledir;

Önümüzdeki yıl büyük bir başarı elde etmeye hazır olan yeni iş yerleri ve nişlerin yanı sıra denenmiş ve gerçek çevrim içi girişimlerin bir karışımını bulacaksınız.

1. Affiliate Marketing
Muhtemelen zaten üye pazarlamacılığı biliyorsunuz çünkü oradaki en “kıdemli” çevrim içi para kazananlardan biri.

Kısacası, işler böyle işliyor:

Bir web sitesi, blog ya da sosyal medya varlığı ya da e-posta bülteni ya da benzeri herhangi bir şeyi kurdunuz. Temel olarak, bunlardan birisini veya bir kombinasyonunu kullanabilirsiniz … ancak pazarlama mesajınızı oradan almak istiyorsunuz.
Pek çok potansiyel müşteriye sahip olan bir sıcak ortaklık niş pazarı seçersiniz . Örneğin trends ve Amazon gibi sitelerde nelerin daha çok olduğunu görün.
Potansiyel müşterilerinizi hedefleyen pazarlama mesajlarının yanı sıra yararlı içerik de sağlıyoruz.
Ürünleri tanıttığınızda, kendi ürünlerinizi satmazsınız. Bunun yerine, bağlı kuruluş haline gelir ve başkalarının ürünlerini pazarlarsınız. Sitenizdeki müşteriler satın almak için bir bağlantıyı tıkladıklarında, işlemi tamamlamak için ortak kuruluşunuzun sitesine yönlendirilirler. Tamamlanan her satış için bir komisyon alırsınız. Sevkıyat veya müşteri hizmetleri hakkında endişelenmenize gerek yok!
Bir ortaklık olarak satabileceğiniz tüm farklı ürünleri bulmak için Amazon.com ve CJ Affiliate gibi üst ortak sitelere göz atın ve katılmaya dikkat edin .

2. Amazon, eBay ve Etsy’de satış yapmak
Çevrim içi satmaya başlamanın en hızlı yollarından biri de, “üçüncü taraf” sitelerinin gücünü kullanmaktır. Amazon, eBay ve Etsy gibi e-ticaret devleri yerleşik bir umudu tabanı ile güçlü satış ve pazarlama platformudur. Milyonlarca insan alışveriş yapmak için bu siteleri ziyaret ediyor. Ve satın almaya hazırlar – sonuçta siteyi ziyaret ettikleri budur.

Eğer kendi web sitesi veya herhangi bir şey kurmak gerekirse – Bu sitelerde, onlar sayesinde müşteriler sunulan ürün tarayabilirsiniz kendi dükkanınızı da kurabilirsiniz. Ayrıca yerleşik bir arama özelliği bulacaksınız, böylece ilgili potansiyel müşteriler sizin çevrim içi mağazanızı bulacaktır.

Ayrıca alışveriş sepetini de kullanıyorsunuz. Kısacası, “bağımsız” bir e-ticaret web sitesi kurmanın masraflarından ve zorluklarından kaçınırsınız.

Ve Amazon ile, siparişlerini yerine getirmelerini sağlayabilirsiniz . Amazon sitelerinde her satışın yüzde 40’ını temsil eden iki milyondan fazla satıcı bulunduğunu belirtti. Böylece iyi bir şirkette olursun.

EBay ile prosedür çok benzer. Önce sadece bir eBay satıcısı olursunuz. İyi durumda kalın ve PayPal’ın doğrulandığından emin olun. O zaman mağazanız için kayıt olabilirsiniz. Burada, eBay’in itibarını, erişimini satış ve pazarlama altyapısını kendi ürünlerinizi satmak için kullanıyorsunuz.

Etsy, el işi ve özgün eşya üzerine yoğunlaşmıştır. Dünyada 1.5 milyon satıcı var. Amazon ve eBay gibi sitedeki kendi çevrim içi mağazanızı da kurabilirsiniz.

Bu sitelerin tümü ve orada bulunan diğer üçüncü taraf siteleri gerçekten çevrim içi satmaya başlamak için çok kolay bir yoldur, ancak sağlayıcıya ücret ödemeniz gerekir.

Birkaç profesyonel ipucu: ürünlerinizin net, yüksek kaliteli fotoğraflarını kullanın; ürün açıklamalarınızı ayrıntılı ve spesifik tutun: fiyat belirlemeye yardımcı olması için rakiplerinizin ne aldığını görmelisiniz.

3. Bloglama
Evet, eski güzel bloglama hala 2018 yılında çekişmeye devam ediyor. Değerli içeriği düzenli olarak sunarak, nişinizle ilgili bilgi ve ürünlerle ilgilenen benzer düşünenleri cezbetiyorsunuz. Daha fazla bilgi edinmek ve satın almak için okumaya devam etmek istiyorlar .

Bunlar, sunduğunuz ürünleri ya reklamlar yoluyla, blog gönderilerinde üye linklerle ya da her neyse onu satın almak için harekete geçirilen insanlar. Niye ya? Çünkü yararlı ücretsiz içerik sağlıyorsunuz. Seni tanımaya, sevmeye ve güveniyorlar. Ve bu sadece blogunuzu okumak ve pazarlama mesajlarınızı görmek istediğiniz kişidir.

Ancak, önemli olan, formların makalelerinde, videolarında ve daha pek çok konuda yararlı bilgiler sık ​​sık ve tutarlı bir şekilde eklerken, web sitenizi (çevrimiçi mağazanızın önü) Google’ın gözünde cazip kılıyor da. Bu, arama motoru sıralamasında daha yüksek görüneceğiniz (çoğu insan ilk sayfanın ötesine geçmez) anlamına gelir. Ve bu, daha fazla insanın – potansiyel alıcılar – sitenize kazandırması demektir.

Bir blog ile akılda tutulması gereken bir şey: belirli bir niş üzerinde odaklanmaya dikkat edin yani genel bir site değil tek kategori altında devam ettirin. Bu, sitenizi bulup derecelendiren arama motorları için içeriği yaratmanızı ve potansiyel müşterilerin sadık kalmasını kolaylaştıracaktır.

4. Niche E-ticaret
Bir başlangıç ​​internet girişimcisi olarak, tek başına büyük olasılıkla çalışırsınız. En azından başta. Bunun anlamı, Amazon gibi e-ticaretin titanları veya Walmart gibi büyük perakendecilerin çevrim içi mağazaları ile doğrudan rekabet etmeyeceğinizdir.

Binlerce farklı ürünle yine de bir çevrim içi mağaza kurmak için başlangıç ​​sermayeniz, depo alanınız veya lojistik sisteminiz yok.

Bu nedenle, başarılı olmanın en iyi yollarından biri odağını daraltmaktır. Başka bir deyişle, özel niş bulmanız gerekir. Bu şekilde, pazarlamanızı, web içeriğinizi … birçok şeyi her konuda odaklayabilirsiniz. Bir go-to uzman oluyorsun, o konu için arama motoru sıralamasında yüksek görünüyorsun … hepsi de kazan-kazan.

İdeal dünyada, bu niş sizin kişisel çıkarlarınızdan biriyle eşleşecek, böylece uzmanlığınızdan yararlanıp gerçekten zevk aldığınız işi yapabilirsiniz.

Ama en önemli faktör, bu nişteki ürünler için bir pazar olmasıdır. Örneğin, 16. yüzyıl Fransız şiirine gerçekten sahip olabilirsiniz. Ama çoğu insanın değil.

Dolayısıyla şu an geçerli olan sıcak trends ve pazarları anlamanız gerekir .

Kilo kaybı ürünleri her zaman büyüktür. Doğal sağlık tedavileri, takviyeleri, şifalı bitkiler vb. Pek çok pazarı vardır. Girmeyi düşündüğünüz pazarları bulmak için haberlere, sosyal medya yayınlarınıza, gazete ve dergilerdeki makalelere ve Amazon ve eBay’de en çok satılan öğelere dikkat etmeye çalışınız.

5. Kendi YouTube Kanalınız
“YouTube kullanıcıları” her yıl milyonlar kazanabilir. Geçen yıl kendisi ile diğer şeyler arasında video oyunları oynarken çekilen 15 milyon dolardan fazla kazanan PewDiePie’yi seçin. Ancak YouTube’da para kazanmak için milyonlarca görüntüleme ihtiyacınız yok.

Değerli videolar için bazı fikirler: nasıl yapılır, kutuları kaldırma (izleyicileriniz için bir ürün açtığınız yerlerde), yorumlar, seyahat, müzik, komedi … liste devam ediyor. Her gün YouTube’u ziyaret eden milyonlarca insanın içeriye girdiği çok sayıda niş var.

Peki YouTube ile para kazanmak için ne yapmalıyız?

YouTube kanalınızı oluşturun. Videolarınızın olacağı yer burasıdır.
Videolarınızı sürekli yükleyin. Bir kitle oluşturabilmek için bir zamanlama yapın. İçeriği video açıklamanıza özel olarak açıkladığınızdan emin olun. Videolarınızın kaliteli olduğunu ve kitlenizin keyif alacağı iyi içerikler içerdiğinden emin olun. Bu, fantezi bir kameraya ihtiyacınız olduğu anlamına gelmiyor ,akıllı telefonlarınızla bile yapabilirsniz.
Yaptığınız videoları Twitter, Facebook da paylaşarak videolarınızı izlettirebilirsiniz. Hatta yapabilirsiniz sosyal medyada video paylaşmak veya blogunuza ekleyebilirsiniz.
Görüntüleyenlerin yorumlarını yanıtladığınızdan emin olun.
YouTube’un videolarınıza reklamlar eklemesine izin vererek para kazanın. Görüntüleyenler bir reklama tıkladıklarında size ödeme yapılır (bunu Google ile paylaşırsın). Daha fazla görüntü = sizin için daha fazla gelir.

6. Ebook Satmak
İnternet, geleneksel yayıncılık dünyasını parçalamıştır. Her tür bilgi ile birlikte bu araç, kitapların dağıtımı ve satışı konusunda devrim yarattı. Bugünlerde e-kitaplar, elektronik kitaplar, bulunduğu yerde.

Çevrim içi olarak satın alınabilir ve ardından bir bilgisayara, tablete veya e-kitap okuyucuya anında indirilebilirler. Her türdeki e-kitaplar her yıl milyonlarca satıyor. Ve e-kitaplar, Amerika’daki tüm kitap satışlarının yaklaşık% 20’sini temsil etmektedir.

En iyi yanı, bu eylemi yapmak için cebinizde büyük bir isim yayıncısı olmak zorunda değilsiniz. Yalnız bir internet girişimcisi olarak e-kitaplarınızı doğrudan kendi web sitenizden de satabilirsiniz .

Kendi sözcüklerinizi satabilir veya bir kamu malı çalışması satabilirsiniz. E-kitaplar romanlar, kurgusal olmayan eserler, nasıl yapılır kılavuzları, blog yayınlarının veya denemelerin koleksiyonları olabilir … gökyüzü limittir.

Hazır olduğunda, Amazon’daki web sitenize veya satıcı hesabınıza yükleyip tanıtmaya başlıyorsunuz. Amazon’daki arama özelliği yardımcı olacaktır. Ancak kitabı sosyal medyada, e-posta listenizde, blogunuzda ve web sitenizde de yutturmak istersiniz. Bunların tümü, Kindle Direct Publishing aracılığıyla Amazon’da kitap satın almak için bir bağlantı ile tamamlanmaktadır.

Oldukça fazla para kazanma şansınız var. Amazon’da suç gerilim serisini kendinden yayınlayan ve şimdi her yıl milyonlarca kazanan Mark Dawson’ı seçin.

7. Uygulamaları Geliştirin
Akıllı telefonlar … iPhone veya Android olsun, herkes bugünlerde bir tane var. Tabletler de popülerdir. İnsanlar onları ne için kullanıyor? Her şey bu uygulamalarla ilgili. Sosyal medya, oyunlar, faydalı araçlar, eğlenceli şeyler.

Harekete geçebilirsin. Elbette, Pandora ve Pinterest gibi partilerle yarışmayacaksın. Ancak, insanların sahip olduğu bir ihtiyaca hitap eden ve bu gereksinimi karşılayan bir uygulama oluşturan niş bir fikir bulabilirsin . İpucu bir hesap makinesi, daha iyi fotoğraf saklama alanı, resimlerle yoga pozları, podcast indiricisi ve organizatör listesi … liste devam ediyor.

Bir programcı olmak zorunda değilsiniz. Sen bir fikir insanısın ve onu yaratmak için insanları kiralamalısın. Upwork gibi sitelerde kiralayabileceğiniz çok ucuz fiyatlara sahip programcıların bulunabilmesi sayesinde sorun değil. Elbette, geliştiricilerinize ödeyeceğiniz tutar, uygulamanın karmaşıklığına bağlıdır.

Bir şey daha. Hem Android akıllı telefonlarda hem de Apple iPhone’larda çalışabilmeniz için uygulamanızı oluşturmalısınız. Bu şekilde müşteri tabanınızı maksimize edebilirsiniz.

Bu ivmeyi devam ettirin. Öğrendiklerinizi yapın, kendi girişimlerinizi test etmeye başlayın, uygun bir iş yaratmak için küçük kazançlar kurun, ardından büyük miktarda web sitesi trafiğini sürmeye başlayın .

Biraz zor işi alacaktır. Ancak önümüzdeki yıl bu kez maddi özgürlük yolunda kendinizi bulursanız, buna değer.

http://www.bilgikafe.com
Alt 12.Ağustos.2018
  #2
hakancevik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı
Bu nasıl paylaşım böyle, google translate'ten çevirilmiş.


« önceki Konuya git | sonraki Konuya git »

Şuan bu sayfada bulunan kişiler: 1 kişi (0 üye ve 1 ziyaretçi)
 
Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Seçenekler
StilTüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 08:14.

Bize Yazin - Webmaster Forumu - Arşiv - Yukarı git
Powered by vBulletin™ Version 3.8.9 Beta 1
Copyright © 2019 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Telefon zil sesleri | Prezeci.com